Проросійські зв’язки та хмарочоси: як Калетник і Єрмолаєв забудовують центр Києва

На вулиці Володимиро-Либідській, 25 у центрі Києва зводять 30-поверховий житловий комплекс бізнес-класу. Земельна ділянка, на якій триває будівництво, оформлена на ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр-3». Ця компанія належить Оксані Калетник — колишній депутатці від забороненої в Україні Комуністичної партії та племінниці екснардепа від Партії регіонів Григорія Калетника.

Про це повідомляє СтопКор.

Сумнівне рішення Київради

У 2023 році Київська міська рада поновила договір оренди цієї ділянки з ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр-3» на 5 років, хоча бізнес-партнером Калетник у проєкті є Вадим Єрмолаєв — особа, яка перебуває під санкціями РНБО з 23 грудня 2023 року. Рішення було оприлюднено на офіційному сайті Київради, викликавши обурення громадськості.

Інші проєкти Єрмолаєва та Калетник

Це не єдиний проєкт. У Солом’янському районі Києва, на вулиці Лінійній, фірма, пов’язана з Єрмолаєвим і Калетник, веде будівництво під виглядом реконструкції. Цей об’єкт уже став предметом журналістських розслідувань через підозри в незаконній діяльності. Як зазначає журналіст Роман Литвин, структури Єрмолаєва активно забудовують Київ, що викликає занепокоєння через його підсанкційний статус.

Проросійські зв’язки та шахрайство

Торік розслідувачі викрили шахрайський кол-центр, розташований у бізнес-центрі, що належить Єрмолаєву. Цей інцидент лише посилив увагу до його діяльності. Наразі Вадим Єрмолаєв оскаржує санкції у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду, намагаючись скасувати указ Президента України. У разі успіху він може позбутися санкційного статусу, що дозволить йому продовжити бізнес в Україні без обмежень.

Хто такий Вадим Єрмолаєв?

Вадим Єрмолаєв — відомий бізнесмен, який раніше входив до сотні найбагатших українців за версією Forbes. Йому належить група компаній «Алеф», що побудувала у Дніпрі найвищу будівлю України — комплекс «Брама». З 2017 року Єрмолаєв має лише кіпрське громадянство, пояснюючи це прагненням «міжнародного захисту» через недосконалість української судової та податкової систем. У коментарі Forbes він заявив, що любить Україну і планує розвивати бізнес у країні після війни.

Висновки

Забудова центру Києва структурами, пов’язаними з підсанкційним Вадимом Єрмолаєвим і Оксаною Калетник, викликає серйозні питання щодо прозорості рішень Київради та ефективності санкційного режиму. Діяльність цих осіб, включно з шахрайськими схемами та сумнівними будівельними проєктами, потребує ретельного розслідування. Громадськість сподівається на неупереджене рішення Верховного Суду, яке не дозволить проросійським бізнесменам уникнути відповідальності та продовжити діяльність в обхід санкцій.

superadmin

Recent Posts

Виробник дронів «Укропчик» сплатить 9,6 млн грн за зрив поставок для ЗСУ

ТОВ «Кальхеон», постачальник FPV-дронів «Укропчик» для ЗСУ, має сплатити 9,6 млн грн штрафу за порушення…

23 години ago

Гендиректор «Лісів України» Болоховець підозрюється у незаконному збагаченні на 7,9 млн грн

Директора державного підприємства «Ліси України» Юрія Болоховця затримали за підозрою в незаконному збагаченні на суму…

23 години ago

Керівник підрозділу НАБУ Магамедрасулов підозрюється у корупції та зв’язках із РФ

Керівника четвертого підрозділу детективів НАБУ Руслана Магамедрасулова затримали за підозрою в корупції та зв’язках із…

23 години ago

Учасники корупційної схеми в Білгород-Дністровському суді уклали угоду з САП

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) затвердив угоду про визнання винуватості п’ятьох учасників корупційної схеми в Білгород-Дністровському…

23 години ago

Ексрадник Резнікова вийшов під заставу у справі про розкрадання $10 млн на формі для ЗСУ

Колишній радник міністра оборони Роман Баликін, якого підозрюють у причетності до розкрадання $10 млн при…

23 години ago

Столична прокурорка Вікторія Гончарова незаконно користується елітним Bentley Bentayga

Прокурорка управління нагляду за додержанням законів Нацполіцією Київської міської прокуратури Вікторія Гончарова (Краєвська) не декларує…

5 днів ago