Начальник поліції охорони Києва Аркадій Шахматов: без нерухомості, але з преміальним авто

Начальник управління поліції охорони в Києві Аркадій Шахматов не володіє жодною нерухомістю та користується чужим автомобілем. Про це редакція дізналася з його декларації за 2024 рік.

Склад сім’ї та місце проживання

Сім’я Шахматова складається з дружини Олени Борисівни, працівниці ДП «НАЕК «Енергоатом», та сина Кіріла. Зареєстрованого місця проживання сім’я не має, але фактично проживає в Києві.

Нерухомість

Шахматов орендує квартиру в Києві з 6 лютого 2023 року, яка належить Інні Віталіївні Прудіус. Площа та вартість квартири не вказані, що ускладнює оцінку адекватності орендних витрат. У 2024 році на оренду витрачено 132 тис. грн (близько 11 тис. грн на місяць), що виглядає реалістично для Києва, але брак даних про площу викликає запитання. Жодної власної нерухомості ані Шахматов, ані його сім’я не мають.

Транспорт

Шахматов має право керування автомобілем Volkswagen Touareg (2011), що належить Валентині Володимирівні Щербатик, із 8 березня 2023 року. Вартість авто не вказана, що ускладнює оцінку відповідності його фінансовим можливостям. Преміальний позашляховик у особи без значних активів може викликати підозри.

Доходи та активи

Основний дохід Шахматова — заробітна плата в 670 тис. грн за 2024 рік. Дружина отримала 156 тис. грн від «Енергоатому». Готівкою декларант тримає 459 тис. грн. Інших активів не зазначено.

Кар’єра

Шахматов працює в МВС із 2010 року. Починав водієм цивільної охорони у Кривому Розі (Дзержинський відділ ДСО). Із 2017 року був заступником начальника, а з 2019 — начальником Криворізького міського управління поліції охорони. До кінця 2024 року очолював поліцію охорони Київщини.

Висновки

Відсутність власної нерухомості, використання преміального авто та значна сума готівки (459 тис. грн) на тлі зарплати в 670 тис. грн викликають запитання щодо прозорості доходів Шахматова. Брак даних про квартиру й автомобіль ускладнює перевірку відповідності його способу життя задекларованим активам. НАЗК і правоохоронні органи мають перевірити джерела коштів і законність користування чужим майном, особливо з огляду на посаду в поліції охорони.

superadmin

Recent Posts

Виробник дронів «Укропчик» сплатить 9,6 млн грн за зрив поставок для ЗСУ

ТОВ «Кальхеон», постачальник FPV-дронів «Укропчик» для ЗСУ, має сплатити 9,6 млн грн штрафу за порушення…

5 години ago

Гендиректор «Лісів України» Болоховець підозрюється у незаконному збагаченні на 7,9 млн грн

Директора державного підприємства «Ліси України» Юрія Болоховця затримали за підозрою в незаконному збагаченні на суму…

5 години ago

Керівник підрозділу НАБУ Магамедрасулов підозрюється у корупції та зв’язках із РФ

Керівника четвертого підрозділу детективів НАБУ Руслана Магамедрасулова затримали за підозрою в корупції та зв’язках із…

5 години ago

Учасники корупційної схеми в Білгород-Дністровському суді уклали угоду з САП

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) затвердив угоду про визнання винуватості п’ятьох учасників корупційної схеми в Білгород-Дністровському…

5 години ago

Ексрадник Резнікова вийшов під заставу у справі про розкрадання $10 млн на формі для ЗСУ

Колишній радник міністра оборони Роман Баликін, якого підозрюють у причетності до розкрадання $10 млн при…

5 години ago

Столична прокурорка Вікторія Гончарова незаконно користується елітним Bentley Bentayga

Прокурорка управління нагляду за додержанням законів Нацполіцією Київської міської прокуратури Вікторія Гончарова (Краєвська) не декларує…

4 дні ago