Андрій Насіковський: від скандальних забудов до сумнівної «військової слави»

Позерство під прикриттям війни

Забудовник Андрій Насіковський, співзасновник DIM Group, із початком повномасштабного вторгнення Росії намагався виправити свою репутацію, демонструючи нібито військову службу та участь у бойових діях. Про це пише блогер і активіст Олег Симороз.

За словами Симороза, Насіковський брав участь у «спецопераціях» із фотосесіями в бойовому екіпіруванні на тлі знищеної техніки на Київщині. Ці дії, імовірно, відбувалися за сприяння командування батальйону «Свобода», хоча до рядових бійців цього підрозділу Симороз ставиться з повагою. «Насіковський насміхається над вами, прикриваючись вашою службою, і перетворює її на позерство», — зазначає він.

Скандальна діяльність у мирний час

Насіковський разом із Вадимом Столаром намагався незаконно забудувати прибережну смугу Дніпра на Микільській Слобідці в Києві. Перед початком повномасштабної війни місцеві жителі, включно з Симорозом, зазнавали нападів тітушок і погроз через протести проти забудови. Симороз стверджує, що ці погрози надходили безпосередньо від Насіковського та Столара. Крім того, під час Євромайдану Насіковський, за даними активіста, постачав тітушок для Партії регіонів.

«Служба» та закордонні вояжі

Після так званої «героїчної служби» Насіковський вирушив на відпочинок до США, відвідавши Маямі (Флорида), Лас-Вегас (Невада) та здійснивши «розвідку» Великого каньйону в Аризоні за допомогою авіації. Симороз ставить питання до Державної прикордонної служби та Міністерства оборони: як Насіковський, будучи багатодітним батьком і потенційно мобілізованим, вільно перетинає кордон? Чому його не включили до батальйону «Свобода» Нацгвардії під час мобілізації бійців ДФТГ? Активіст припускає, що служба Насіковського була «без документів», подібно до його сумнівних будівельних проєктів.

Відповідь Насіковського

У відповідь на звинувачення Насіковський заявив, що з початку війни активно волонтерив, надавав підтримку батальйону «Свобода» та іншим підрозділам. За його словами, протягом півтора року він їздив на фронт, хоча, будучи батьком трьох дітей, міг цього не робити.

Висновки

Історія Андрія Насіковського викликає серйозні питання щодо його намірів і дій. Замість реальної служби він, за даними активістів, використовував війну для піару, прикриваючись фотосесіями та гучними заявами. Його минула діяльність, пов’язана з незаконними забудовами та співпрацею з тітушками, лише посилює недовіру. Ця ситуація потребує перевірки з боку правоохоронних органів і громадського контролю, щоб розібратися, чи була «служба» Насіковського справжньою, чи лише спробою відбілити репутацію.

superadmin

Recent Posts

Скандал у Дніпрі: фірма з кримінальним минулим отримала 107 млн грн на ремонт лікарні

ТОВ «СК СТРОЙІНВЕСТ», що фігурує у 18 кримінальних провадженнях, уклало контракт на 107 млн грн…

8 години ago

Директорка Шацького парку Христецька, обвинувачена в розкраданні 1 млн грн, залишається на посаді

Марія Христецька, директорка Шацького національного природного парку, попри судовий процес у справі про присвоєння понад…

8 години ago

Бізнес на війні: як директор «Пуратос» Сергій Соловей уникає відповідальності за зв’язки з Росією

Бельгійська корпорація Puratos, що виготовляє продукцію для хлібопекарської та кондитерської промисловості, продовжує працювати одночасно в…

8 години ago

Власники Cosmolot підозрюються в ухиленні від сплати 1,15 млрд грн податків

ТОВ «Спейсикс», що володіє брендом онлайн-казино Cosmolot і належить росіянину Сергію Токарєву, звинувачують у несплаті…

8 години ago

Виробник дронів «Укропчик» сплатить 9,6 млн грн за зрив поставок для ЗСУ

ТОВ «Кальхеон», постачальник FPV-дронів «Укропчик» для ЗСУ, має сплатити 9,6 млн грн штрафу за порушення…

1 день ago

Гендиректор «Лісів України» Болоховець підозрюється у незаконному збагаченні на 7,9 млн грн

Директора державного підприємства «Ліси України» Юрія Болоховця затримали за підозрою в незаконному збагаченні на суму…

1 день ago